765149-001
HP NVIDIA Quadro K4200 4GB GDDR5
2 Producten op voorraad
HP NVIDIA Quadro K4200 4GB GDDR5 - Refurbished
1xDVI-I |2x DisplayPort
Maximale resolutie: 4096x2160 (Cinema 4K)
Garantie 12 maanden
Maas Computers
Tel: 0478-206973
[email protected]
[email protected]
2 Producten op voorraad
765149-001
Refurbished
Voer de meest veeleisende ontwerptaken uit, inclusief rendering van grote, complexe modellen met de NVIDIA® Quadro® K4200 grafische kaart met twee copy-engines voor naadloze dataverplaatsing.
ISV-certificeringen en solide prestaties.
• Ondersteun uw professionele software-applicaties gemakkelijk met uitgebreide ISV-certificeringen. Het ultrasnelle 4-GB GDDR5 GPU-geheugen zorgt voor soepele, snelle verwerking en rendering van grote modellen.
Versnel CUDA-compatibele computerapplicaties.
• Met 1344 CUDA-cores op een grafische kaart in één slot beschikt u over krachtige prestaties en rekencapaciteit voor 3D-visualisatie.
Flexibel en gemakkelijk schermbeheer.
• Ondersteun ultra-hoge schermresoluties zoals 3840 x 2160 bij 60 Hz met 30-bits kleur met een nieuwe schermengine en DisplayPort 1.2. Beheer tot drie schermen met NVIDIA® Mosaic- en NVIDIA® nView®-technologie.
| Merk : | HP NVIDIA |
| Model : | Quadro K4200 |
| Video uit : | 2x DisplayPort, DVI-I |
| Resolutie : | 4096x2160 (Cinema 4K) |
| Videochip : | K4200 |
| Videochip generatie : | Quadro |
| Videochip merk : | Nvidia |
| Geheugengrootte : | 4GB |
| Geheugen Type : | GDDR5 |
| Geheugen Busbreedte : | 256 bit |
| Card Interface : | PCI-e 2.0 x16 |
| Vermogen (watt) : | 105W |
| Breedte : | 241,3 mm |
| Lengte : | 111,2 mm |
| Garantie : | 12 maanden |
| EAN : | 0888182991244 |
